укррус

Телефони у Житомирі

  • (063) 595-62-40
  • (063) 660-44-44

Дитячі ходунки в Житомирі

 Ходунки і стрибунці - корисні й веселі штуки для малюків!

Але не тільки для малюків, а й для батьків також. Адже іноді треба кудись прилаштувати крихітку, щоб швиденько зробити якісь свої справи. А малюки у віці 6-8 місяців вже дуже активні і допитливі. Вони починають активно переміщатися по квартирі і ви тільки встигаєте за ними приглядати. Таких карапузів вже не залишиш на розвиваючому килимку без нагляду. А ось помістити в стрибунці - просто відмінне рішення.

Стрибунці багато хто з нас пам'ятає, як якусь конструкцію, яка підвішувалася в дверний отвір. Однак далеко не завжди є на отворі дверна коробка, за яку власне стрибуни і кріпилися. Тому, коли з'явилися стрибунці, які ставляться автономно, а сидіння там підвішене на пружинах, то життя батьків і діточок стала ще легшим, але в той же час цікавішим.

Стрибунці Фішер Прайс - чудова розвага для малюків. Там просто море усіляких кнопочок, штучок на які так цікаво натискати, покрутити, посмикати. При цьому сидіння стрибунця буде обертатися на 360 ° і ваш карапуз зможе позайматися з будь-якої з іграшок, розташованих на панелі.

Висоту ігровій панелі можна регулювати залежно від росту дитини. На стрибунах Fisher-Price є 3 рівня положення панелі.

На відміну від стрибунців, які будуть знаходитись завжди в одній точці квартири (поки ви особисто їх не переставите кудись іще), ходунки допоможуть дитині потихеньку освоювати простір і вчитися робити перші кроки.

На ходунках скрізь є ігрові музичні панелі, що додасть інтересу малюкам. Вони теж регулюються по висоті. Багатьом діткам дуже навіть подобається тупотіти в ходунках, хоча для когось це не представляє ніякого інтересу.

Тому, щоб не гадати, підійде чи ні ця річ вашій дитині, візьміть її напрокат в Бебі Сервіс і сімейний бюджет скаже вам велике дякую :)

Baby Service, 2018 рік