укррус

Телефони у Житомирі

  • (063) 595-62-40
  • (063) 660-44-44

Ліжечка напрокат в Житомирі

Дитяче ліжечко, ліжечка-колиски напрокат.

Плануючи поїздку до улюбленої бабусі в Житомир ви, як турботлива мама, ставите питанням, де і як малюк буде спати?

Як показує наш досвід роботи, то питання сну маляти ще більше хвилює бабусь. Мами на багато питань можуть дивитися простіше :) Ми з вами знаємо, що маленькі діточки саме уві сні проводять більшу частину свого часу. 
Але не вести ж з собою ліжечко за тридев'ять земель?

Звичайно ні! Ви можете скористатися прокатом від Baby Service.
 Ми пропонуємо Вам ліжечка в оренду для малюків від народження і до 3-х років. Це може бути повнорозмірна дитяче ліжко 120 * 60см, для комфортного сну вашої дитини або невелика колиска, яка розрахована на діток від народження і до 5-ти місяців. 
 У нас є моделі на коліщатках, що значно полегшить пересування ліжечка по квартирі. Є і без них. На всіх ліжечках мінімум два рівні установки дна для комфортного розташування малюків будь-якого віку.

Так при високому рівні розташування дна ліжечка, в ній зручно розміститься найменший малюк. А розміщення дна нижче, не дозволить маляті постарше самостійно вилазити з ліжечка.
 Всі наші дитячі ліжечка в прокатах Baby Service оснащені кокосовими матрацами. Адже для формування правильної постави малюкові необхідно спати на жорсткому дитячому матраці. Перевагою кокосового матраца є його гігієнічність. Кокосова кора абсолютно  вбирає вологу і запахи, так що ви можете покластися на неї з повною упевненістю. У таких матрасиків хороша вентиляція. Завдяки наявності натуральних волокон, кокосовий матрац в дитячому ліжечку не затримує в собі повітря, а забезпечує необхідну циркуляцію, регулюючи вологість і мікроклімат на своїй поверхні. 

Ваш Бебі Сервіс, 2018 р.