укррус

Телефони у Житомирі

  • (063) 595-62-40
  • (063) 660-44-44

Манеж в Житомирі

Манежі та манежі-ліжка

Що спільного і в чому відмінність?

Головна відмінність цих дуже схожих за назвою речей в тому, що манеж-ліжко - це насамперед та річ, яку зручно взяти з собою в подорожі з дитиною, а ігровий манеж - для активного часу дня з іграшками в рідній квартирі.

Звичайно, в ліжках-манежах ви теж можете залишити малюка для самостійних ігор, як і в звичайному манежі. Але от якщо ви їдете на дачу до друзів, наприклад, або збираєтеся на тиждень-другий на море, то питання про те, куди покласти малюка для сну - стає дуже актуальним.

У таких випадках ліжко-манеж відмінне підмога для батьків.

Адже забезпечити дитині безпечне і зручне місце для ігор і сну - це одна з перших завдань, яке доводиться їм вирішувати.

Виробники дитячих товарів, прагнучи максимально забезпечити потрібними товарами мам і тат маленьких діточок, стали пропонувати ліжка-манежі з додатковими функціями: пеленальний столик, друге дно, вібро-блоки і підсвічування, додаткові іграшки - все це однозначно впливає на ціну товару, але не факт, що стане в нагоді саме вам.

Тому треба насамперед зрозуміти, для чого потрібна вам ця річ і які завдання вам треба вирішити з її допомогою.

Звичайний ігровий манеж був майже у кожного в нашому дитинстві. Територія, з усіх боків оточена сіткою - раніше великої, а зараз дрібної, куди можна було посадити малюка, хоч на якийсь час, щоб він нікуди при цьому не вліз (куди не варто :), а при цьому забавлялися з іграшками, виручала багатьох батьків. Сучасні манежі відрізняються між собою типом складання і розміром. Це самі основні їх характеристики.

За типом складання: манежі, складаються навпіл книжкою. Це зручно, але дорожче при покупці.

Вони найбільших розмірів і дно складається з двох частин.

Є манежі, верхні бортики яких опускаються на плоске  дно. Такі коштують дешевше, але і менш зручні при складанні. Дно складається з однієї дошки (точніше ДСП + тонкий шар поролону + покриття симпатичним пластиком, а раніше просто була клейонка - це у всіх манежах практично однаково зроблено)

Такий манеж і в складеному вигляді займає пів-машини, на відміну від манежу-ліжка, який збереться в компактну сумочку. Її можна лекго засунути в кут бангажника, зручно просто повісити для перенесення на плече, завдяки довгим ручкам.

Так як малюки далеко не завжди згодні залишатися в манежі  на що дуже розраховують батьки,  питання про те, купувати чи ні  можна собі і не задавати, коли є така чудова послуга, як  прокат дитячих товарів. Адже якщо карапуз категорично відмовиться в знаходиться в ігровому манежі, то ви повернете манеж у прокат і всі справи! Так що користуйтеся сучасними можливостями і сплачуйте тільки те, що вам дійсно в житті треба.

Baby Service 2018