укррус

Телефони у Житомирі

  • (063) 595-62-40
  • (063) 660-44-44

Молоковідсмоктувач напрокат

Як всім відомо грудне вигодовування це запорука здоров'я Вашої дитини на довгі роки. Але часто матусі стикаються з проблемою, що їм потрібно відлучитися, а малюка треба годувати. У такому випадки Вам необхідні молокоотсоси. 
 Молоковідсмоктувачі - пристрій, призначений для зціджування грудного молока. Вони можуть бути ручними, що приводяться в дію силою рук або електричними, діючими від струму або батарейок. 
 

Для чого потрібні молоковідсмоктувачі: 

Якщо батьки хочуть продовжити вигодовування після виходу мами на роботу.

Якщо, періодично молока може ставати менше, і збільшити його надходження можна прикладаючи малюка до грудей частіше, ніж зазвичай. Або в проміжок між годуваннями користуватися тонометром. Грудні залози "приймають" сигнали про потреби в молоці і починають виробляти його інтенсивніше. 
 

Якщо стався застій молока, розцідити болючі місця найпростіше тонометром. Незалежно від режиму годування, маніпуляції по зціджуванню можна проводити в міру необхідності (у тому числі коли малюк не голодний або спить). 

Якщо, наприклад, Ви відлучаєтеся на сесію, і молоковідсмоктувачі потрібен всього 2 рази на рік на 2 тижні, то купувати його не вигідно, чи не так? 

Прокат молоковідсмоктувача особливо зручний, коли  необхідність у ньому 
виникає на короткий термін (як втім і будь-який інший речі :).

Ваш Бейбі Сервіс, 2018 р.