укррус

Телефони у Житомирі

  • (063) 595-62-40
  • (063) 660-44-44

Статті сайту

Дитячі садочки Житомира

18/04/2018
Спеціально для наших клієнтів Baby Service підготував список адрес дитячих навчальних дошкільних установ нашого міста. Користуюся картою і нехай вона допоможе вам знайти саме той дитячий садок, який буде подобатися вашому малюкові!  

Стільчик для годування у Житомирі

06/04/2017
Стільчики для годування Як тільки Ваш малюк починає харчуватися їжею крім маминого молока, його можна привчати до дитячого стільчика для харчування. З таким стільчиком в квартирі Ви відразу відчуєте всі його переваги, адже життя мами набагато простіше з таким предметом в будинку.  

Аноліт "Кристал" антибактеріальний засіб нового покоління

06/04/2017
Мікроби та бактерії для Вашого малюка більше не загроза разом з Аноліт «Кристал» - екологічно чистим, дезінфікуючим, стерилізуючим, антисептичними засобом нового покоління. 

Збираємося у пологовий будинок

29/03/2017
Ну ось і прийшов той момент, коли Ви повинні бути готові народжувати. Зачасту лікарі рекоментують майбутнім мамам почати збирати речі у пологой будинок уже на 32-ому тижні вагітності, аби потім, в останній момент, не бігати по квартирі чи місту шукаючи потрібні речі. Та звісно завчасно зібрані речі не змусять Вас та чоловіка хвилюватися у найвідповід ...

Жовтяниця у новонароджених - причини та лікування

29/03/2017
Жовтяниця у новонародженого – це досить відоме та часте явище, але не варто його боятися, адже усе може бути не так страшно як здається. Жовтуха може з'явитися у новонароджених діток ще в пологовому будинку, і в більшості випадків вона проходить через кілька днів.

Як обрати автокрісло?

06/01/2020
Вибір авто крісла для Вашого малюка річ досить складна і важлива. Адже правильно обране за усіма параметрами автокрісло впливає на життя і здоров’я Вашої дитини.

Ваги для новонароджених для чого потрібні і на який термін?

27/03/2017
Батьки новонародженої дитини завжди хвилюються з приводу того на скільки вона набирає вагу, чи набирає її взагалі та чи не втрачає. У перші місяці життя малюка за цими показниками варто слідкувати дуже ретельно, адже невелике відхилення від норми може призвести до проблем зі здоров’ям дитини в майбутньому.

Харчування після пологів

27/03/2017
З появою дитини кожна мама сама вирішує як і коли вона покине грудне вигодовування. Когось вистачає лише на декілька місяців, а хтось і через два роки не може залишити цю справу.

Дитячі поліклініки Житомира:адреси та телефони

20/03/2017
Спеціально для наших клієнтів Baby Service  підготував список адрес та контактів дитячих медичних закладів нашого міста. Користуйтеся ними та не часто, адже ми бажаємо, щоб Ваш малюк був здоровим.

Стежимо, як набирає вагу дитина!

10/06/2016
Шановні батьки!  Baby Service знає, як повинна набирати вагу дитина в свій перший рік життя. Кожного дня ми розповідаємо і показуємо, як користуватися дитячими вагами, як зважувати немовлят. Залюбки поділимося досвідом зважування малюків  і з Вам – батьками, які тільки ними стали і тими, які планують ними стати...

Позбутись розтягнень на шкірі? Без проблем!

Доброго дня!   Якщо ви потрапили на наш сайт отже ви в очікуванні малюка або вже маєте це прекрасне щастя в себе на руках і дбаєте про його придане. Якщо ж ви ще в очікуванні дива, у нас  для вас є кілька корисних порад.  Якщо ви вже стикалися з розтяжками ...

Прокат дитячих товарів - це класно!

Так, це дійсно класний задум. Ми працюємо з прокатом вже далеко не перший рік, нам це подобається - сподіваємося, що і для вас ця послуга будк корисною. Ми теж батьки, у нас також є дітки, ми так само знаємо, чого варто забезпечити їх усім необхідним для  розвитку і зростання. При цьому, як нерідко буває, купуючи ту чи іншу річ, ми не знаємо того ...