укррус

Телефони у Житомирі

  • (063) 595-62-40
  • (063) 660-44-44

Прокат дитячих товарів - це класно!

Так, це дійсно класний задум. Ми працюємо з прокатом вже далеко не перший рік, нам це подобається - сподіваємося, що і для вас ця послуга будк корисною.

Ми теж батьки, у нас також є дітки, ми так само знаємо, чого варто забезпечити їх усім необхідним для  розвитку і зростання. При цьому, як нерідко буває, купуючи ту чи іншу річ, ми не знаємо того ...

чи підійде вона малюкові чи ні.

Адже дитина в два місяці не розповість вам чому він не хоче кататися в дивовижній і чудовій колисці, яку йому подарували хресні "на народження" або просто купив турботливий тато. Малюк просто буде плакати, кричати і ви без додаткових коментарів зрозумієте, що все  - діла не буде. Почекаєте ще тиждень-другий (а раптом щось зміниться) і почнете думати, куди б прилаштувати (віддати або продати) цю саму чудову гойдалку.

При цьому мільйони позитивних відгуків на форумах і в соцмережах зовсім вас не врятують. Адже кожна дитина - унікальниа. Те, що подобається  багатьом - зовсім не факт, що сподобається саме вашому новонародженому карапузу.

Прокат в таких випадках з легкістю вирішує це питання. Про те, що річ не підходить вам, ви дізнаєтеся всього лише за суму, рівну тижню або місяцю прокату.

Купуючи гойдалки б\у ви піддаєтеся чималому ризику , що річ вийде з ладу, а жодних гарантійних талонів або інших можливостей полагодити у вас немає. Орендуючи ж річ, ця турбота ляже на плечі прокату. Вам просто замінять річ на таку ж (звичайно, якщо буде зрозуміло, що гойдалка не стояла у вас на дачі під проливним дощем і не падала з 10-го поверху, наприклад :)

Зазвичай такі питання вирішуються нами просто з повагою один до одного.

Абсолютно незамінний прокат і тоді, коли ви зустрічаєте гостей з маленькими дітьми.

Тоді в прокаті беруться автокрісла, стільчики для годування та ліжечка. Ось покористувалися ви цим скарбом місяць і повернули назад в прокат. Все! Всім при цьому добре і зручно.

Малюкам, які потрапляють в життєві умови з речами, до яких вони звикли з народження. Батькам, яким добре завжди, коли їх дітям добре. Ну і прокату також!

Адже ми прагнемо постійно оновлювати ассотрименту, купуємо нові, якісні речі, які приємно взяти в руки і користуватися ними.

Так що користуйтеся сучасною послугою прокат дитячих товарів. Орендуйте ті речі, які вам потрібні не на довго і живіть щасливо!

Baby Service