укррус

Телефони у Житомирі

  • (063) 595-62-40
  • (063) 660-44-44

Стежимо, як набирає вагу дитина!

Шановні батьки!

 Baby Service знає, як повинна набирати вагу дитина в свій перший рік життя. Кожного дня ми розповідаємо і показуємо, як користуватися дитячими вагами, як зважувати немовлят. Залюбки поділимося досвідом зважування малюків  і з Вам – батьками, які тільки ними стали і тими, які планують ними стати...

  Спочатку необхідно поставити дитячі ваги на рівну  поверхню. Без всіляких намощених там пелюшок, ковдрочок і т.п.

В усіх моделях електронних вагів присутня функція обнулення ваги. Це зроблено для того, щоб вага пелюшки або рушничка, на якому ви будете зважувати маля, не враховувалась.

Практика показала, що зручніше відразу включати ваги з заздалегідь простеленою на ложемент ваг пелюшкою - в цьому випадку ваги покажуть 0:00 і Вам залишається тільки покласти немовля на ваги. Стелити ж пелюшку на вже включені ваги, потім обнуляти, при цьому тримаючи малюка на руках просто незручно :)

Переконайтеся, що на дисплеї виставлені потрібні одиниці виміру - кілограми «кг, kg », а не фунти і унції« lb ».

Коли Ви зважуєте малюка до і після годування, старайтеся класти його голівкою в один бік, тоді  центр тяжіння буде приблизно посередині платформи. Якщо карапуз вже досить великий, підберіть його ніжки до животику, зігнувши в колінцях.

Обов'язково записуйте добову вагу дитини!

Дуже часто мами настільки стурбовані тим, скільки маля з’їдає за годування і скільки потрібно догодовувати, що не помічають, що вцілому вага набирається погано. А це не є гарним показником!

Відразу дамо відповідь на питання, яке чуємо дуже часто: "Які ваги мені обрати?" Але ж Ви для того і берете ваги, щоб контролювати ситуацію і вчасно вживати необхідних заходів! Тому дуже важливо відразу бачити цифру добового набору ваги!

Ви знаєте, це залежить від того, як Ви ставитеся до процесу зважування. Як правило, якщо малюк народився з нормальною вагою, то цілком достатньо і вагів з похибкою вимірювання 10г.

Хоча досить часто мами настільки близько приймають до серця кожен грам свого малюка, що не уявляють: як можна не знати з’їв малюк 125г чи 135 :)

Якщо немовля не дочекалося назначеного часу, і поспішило з'явитися на світ раніше - то крок 5г покаже все таки більш об'єктивну картину.

Тому якщо ваша ситуація якраз  така, то краще відразу брати більш точні ваги, щоб потім не витрачати гроші і час на заміну.

 

Добре набирайте вагу і ростіть на радість усім!

Ваш Baby Service :)