укррус

Телефони у Житомирі

  • (067) 962-62-62
  • (063) 660-44-44
Дитячий шезлонг "Цікаве навчання"
Дитячий шезлонг
Як це працює?

Доставка: 65 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

400.00 грн

- якщо у нас вперше;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

80 грн

За 2 тижні:

100 грн

Користуєтесь 1 місяць

180 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Дитячий шезлонг "Цікаве навчання"

Цікаве навчання - це мабуть єдиний шезлонг, який можна використовувати для дітей від народження і до ого-го якого віку: до 18 кг

Поки малюк новонароджений - то виставляється вперед підніжка, розташована на передній частині шезлонга, і гойдалка буде стояти нерухомо. Дитина при цьому буде знаходитися в положенні практично лежачи. Ніжки карапуза просто будуть трохи підняти вгору. У такому положенні малюки знаходяться і у всіх гойдалках для новорождинних. 

 З 2-3х місяців з'являється сенс і в іграшках, які висять на смугастої дузі. Її колір колір & nbsp; - це не просто нагадування про те, що в природі є тварина, яке називається зебра :). Чорно-білий колір впливає на розвиток зору новонароджених. Саме тому тепер це поєднання кольорів так часто зустрічається на іграшках для новонароджених.

 Дуга легко знімається або ставиться на шезлонг. Іграшки не пришиті, а на липучках. Тому їх можна міняти місцями. Їх можна кріпити на сидіння шезлонга, щоб вони були ближче з дитині. На чохлі для цього передбачені спеціальні петельки.

Середня іграшка - музична. Коли малюк потягне за обезбянку - вона починає мелодійно звучати. ​​

Спинка регулюється в двох положеннях. Але люфт дуже невеликий. Однак для новонароджених він буде абсолютно достатнім.

Шезлонг можна використовувати як крісло-гойдалку. Це буде цікаво наприклад для старших братиків-сестричок. При цьому не варто переживати з приводу міцності конструкції. Якщо прибрати підніжку, про яку ми писали в самому початку, то крісло буде кріслом-гойдалкою.

 В цьому шезлонгу каркас зроблений не із прутів, як на всіх інших моделях, а вже з металевий трубок. У сидінні вставлена ​​основа з ДВП, яка і розрахована на вагу старших діток.

 В цікавості навчання є функція вібро. Блок стоїть під сидінням. Коли вмикаєте, то крісло почне легенько вібрувати. 

Так що якщо у вас є новонароджений і дитина постарше - беріть напрокат такий шезлонг, тим самим зробите приємність відразу всім діткам!

 

Baby Service, травень 2016р.

 

1 * LR20 ( "D") 1.5V