укррус

Телефони у Житомирі

  • (067) 962-62-62
  • (063) 660-44-44

Статті сайту

Завчасне бронювання

25/04/2018
На  babyservice  з`являється нова послуга для батьків, які заздалегіть планують свій час! Тепер у нас Ви зможете забронювати будь-який товар на будь-який зручний для вас день завчасно.   

Дитячі садочки Житомира

18/04/2018
Спеціально для наших клієнтів Baby Service підготував список адрес дитячих навчальних дошкільних установ нашого міста. Користуюся картою і нехай вона допоможе вам знайти саме той дитячий садок, який буде подобатися вашому малюкові!  

Купити коляску в Житомирі

18/04/2017
Купити коляску в Житомирі   Ви вже ось-ось станете батьками та вже думаєте про те, де придбаєте візочок до свого малюка, тоді Бейбі Сервіс запрошує до себе. У нас Ви можете придбати коляски відомогої польскої компанії "Lonex" , що працює в Україні з 2011 року та вже встигла завоювати прихильність українців.  

Стільчик для годування у Житомирі

06/04/2017
Стільчики для годування Як тільки Ваш малюк починає харчуватися їжею крім маминого молока, його можна привчати до дитячого стільчика для харчування. З таким стільчиком в квартирі Ви відразу відчуєте всі його переваги, адже життя мами набагато простіше з таким предметом в будинку.  

Аноліт "Кристал" антибактеріальний засіб нового покоління

06/04/2017
Мікроби та бактерії для Вашого малюка більше не загроза разом з Аноліт «Кристал» - екологічно чистим, дезінфікуючим, стерилізуючим, антисептичними засобом нового покоління. 

Гойдалки для новонароджених

04/04/2017
Гойдалки для новонароджених: необхідність сучасних батків Народження дитини дуже важливий крок для кожної родини та вже після перших днів догляду за немовлятами батьки виснажуються та віддали б усе, аби малюк швидше заспокоювався та заснув.  

Збираємося у пологовий будинок

29/03/2017
Ну ось і прийшов той момент, коли Ви повинні бути готові народжувати. Зачасту лікарі рекоментують майбутнім мамам почати збирати речі у пологой будинок уже на 32-ому тижні вагітності, аби потім, в останній момент, не бігати по квартирі чи місту шукаючи потрібні речі. Та звісно завчасно зібрані речі не змусять Вас та чоловіка хвилюватися у найвідповід ...

Жовтяниця у новонароджених - причини та лікування

29/03/2017
Жовтяниця у новонародженого – це досить відоме та часте явище, але не варто його боятися, адже усе може бути не так страшно як здається. Жовтуха може з'явитися у новонароджених діток ще в пологовому будинку, і в більшості випадків вона проходить через кілька днів.